Mérettáblázat - FACTCOOL

Mérettáblázat

A méretek az UK méretezés szerint vannak az oldalon feltüntetve.


Férfi Ruhaméretek
NemzetköziMellkas(hüvelyk)Mellkas(cm)Derék(hüvelyk)Derék(cm)
XS (Extra Small)348628-3071-76
S (Small)369130-3276-81
M (Medium)38-4097-10232-3481-86
L (Large)42-44107-11234-3686-92
XL (Extra Large)46-48117-12236-3892-97
2XL (XX Large)50-52127-13238-4097-102
3XL (XXX Large)54-56137-14240-42102-107
4XL (XXXX Large)58-60147-15242-44107-112

Férfi Cipőméretek Márkák szerint
UK méretUSA MéretekÁltalános EurópaiAdidasNikePumaConverse
5.5638 2/338 2/33938 1/238
66.539 1/339 1/3403939
6.57404040 1/24039 1/2
77.540 2/340 2/34140 1/240
7.5841 1/341 1/3424141
88.5424242 1/24241 1/2
8.5942 2/342 2/34342 1/242
99.543 1/343 1/3444342 1/2
9.510444444 1/24443
1010.544 2/344 2/34544 1/244
10.51145 1/345 1/345 1/24544 1/2
11124646464645
11.512.546 2/346 2/34746 1/246
121347 1/347 1/347 1/24746 1/2
12.513.5484848--
131448 1/348 1/348 1/248 1/248
13.514.549 1/349 1/34949-
1415505049 1/249 1/2-
1516--50 1/251-
 
Női Ruhaméretek
UK méretekNemzetköziMellkas (hüvelyk)Mellkas (cm)Derék (hüvelyk)Derék (cm)Csípő (hüvelyk)Csípő (cm)
62XS (XX Small) 307622563281
8XS (Extra Small) 328124613486
10S (Small)348625643589
12M (Medium)369127693794
14L (Large)389729743999
16XL (Extra Large)40102317940104
182XL (XX Large)42107338443109
203XL (XXX Large)44112358945114
224XL (XXXX Large) 46117379447119
 
Női Cipőméretek Márkák szerint
UK méretUSA MéretekÁltalános EurópaiadidasNikePumaConverse
2.553535353534 1/2
35.535 1/235 1/23635 1/235
3.56363636 1/23636
46.536 2/336 2/337 1/23736 1/2
4.5737 1/337 1/33837 1/237
57.5383838 1/23837 1/2
5.5838 2/338 2/33938 1/238
68.539 1/339 1/3403939
6.59404040 1/24039 1/2
79.540 2/340 2/34140 1/240
7.51041 1/341 1/3424141
810.5424242 1/24241 1/2
8.51142 2/342 2/34342 1/242
911.543 1/343 1/3444342 1/2
9.512444444 1/24443
 
Serdülő és Gyermek Ruhaméretek
UK Fiú méretekFiúk életkoraUK Lány méretekLányok életkora
XXSB5-6 évesXXSG5-6 éves
XSB6-7 évesXSG6-7 éves
SB7-8 évesSG7-8 éves
MB9-10 évesMG9-10 éves
LB11-12 évesLG11-12 éves
XLB13 évXLG13 év

f
A termék a kosárba került